Masz pytania? Zadzwoń do nas 730-700-152

Płytki Drewnopodobne

Płytki drewnopodobne od wielu lat stosowane są w wyposażeniach wnętrz. Strukturą i wyglądem przypominają naturalne drewno, jednak są łatwiejsze w utrzymaniu i bardziej wytrzymałe od drewna. Płytki drewnopodobne ścienne używane są często do wykończenia łazienki, ocieplając jej wnętrze.

W naszej ofercie znajdą Państwo płytki ścienne takich marek, jak: Paradyż, Tubądzin, Ceramika Pilch, Ceramika Color, Cersanit i wielu innych polskich i zagranicznych producentów w cenach nawet o 50% niższych od cen katalogowych. 

Jest 77 produktów.

Pokazano 1-24 z 77 pozycji

Aktywne filtry

Drewno to materiał niezwykle ceniony w świecie aranżacji wnętrz. Wygląda on doskonale, stanowi najwyższą jakość wykończenia, pozwala nam uzyskać przytulną, pełną klimatu przestrzeń. Niestety, ale większości z nas na taki wydatek nie stać, gdyż drewno jest niezwykle kosztowne. Co więcej, z racji tego, że jest materiałem naturalnym, wymaga ciągłej konserwacji, jak również i pielęgnacji. Poszukując więc alternatywy dla drewna, na rynku od kilku już lat niezwykle dużą popularnością cieszą się płytki drewnopodobne. Wybierane są one na podłogi, jak również i na ściany, zarówno do zastosowania w powierzchniach mieszkalnych, jak również biurowych czy sklepowych. 

 

W ofercie naszego outletu, mamy dla Państwa różnorodne propozycje płytek drewnopodobnych. Mamy nadzieję, iż spośród licznych propozycji, uda się Państwu znaleźć dla siebie takie, które okażą się doskonale pasować do wnętrza Waszych pomieszczeń. Szeroka oferta, pełna dostępność, atrakcyjne ceny, szybka dostawa, profesjonalne doradztwo. Czyż można chcieć czegoś więcej?

 

Dlaczego warto wybrać płytki drewnopodobne?

Choć drewno jak wspomnieliśmy powyżej to szczególny rodzaj materiału wykończeniowego, to jednak nie jest on na każdą kieszeń i nie każdy ma czas, by odpowiednio o niego dbać i go pielęgnować. Płytki drewnopodobne są doskonałą alternatywą dla samego drewna. Cechują się one na pewno dużo większą trwałością, a więc jeśli chcemy znaleźć rozwiązanie na długie lata, na pewno zastosowanie takich płytek okaże się być strzałem w dziesiątkę. Produkty takie w przeciwieństwie do drewna nie wymagają konserwacji i ciągłej pielęgnacji. Układamy je w odpowiedni sposób, a następnie jedynie zamiatamy i myjemy. Nic więcej. Płytki podłogowe są stosunkowo tanie, a więc w tym przypadku stać na nie praktycznie każdego. 

 

W ofercie naszego sklepu mamy dla Państwa różnorodne propozycje, jakie na pewno spotkają się w pełni z Państwa zainteresowaniem. Jesteśmy przekonani o tym, że wśród licznych produktów, na pewno każdy z Państwa dobierze do siebie jak najlepsze płytki drewnopodobne, czy to do zastosowania na podłodze czy też na ścianie.

 

Płytki drewnopodobne - idealna imitacja drewna. 

Decydując się na płytki, które wyglądem przypominają drewno, do wyboru klientów mamy różnorodne propozycje,dzięki którym można stworzyć nowoczesne i oryginalne aranżacje. Płytki takie imitują one drewno i mogą nadać każdej niemal przestrzeni niepowtarzalnego wyglądu i charakteru. 

 

Płytki drewnopodobne to ceramika podłogowa, która wyglądem przypomina naturalne drewno. W zależności od modelu wybrać można oczywiście konkretny ich wygląd, zwracając uwagę między innymi na wielobarwne usłojenia, na konkretną kolorystykę, na imitację drewna rodzimego lub egzotycznego. Czego chce klient, z całą pewnością może być mu dane. W naszej ofercie mamy dla Państwa wiele ciekawych propozycji, dostępnych w wielu rozmiarach i kształtach, które na pewno łudząco przypominają klasyczne drewno. Jeśli nie stać Państwa na drewno lub jeśli wolicie coś bardziej trwałego, a jednocześnie i praktycznego, to bez wątpienia nasze płytki drewnopodobne okażą się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. 

 

Na jakie parametry zwrócić uwagę?

Jeśli chcą Państwo kupić płytki drewnopodobne, zachęcamy do skupienia uwagi na odpowiednich parametrach, tak, aby dopasować konkretny produkt do jego przeznaczenia. Najważniejszymi kwestiami są na pewno odporność na ścieranie, antypoślizgowość, jak również i nasiąkliwość. 

 

Klasa ścieralności ma niezwykle duże znaczenie. Twarde obuwie, piasek, kamienie - to wszystko wpływa na ścieranie się płytek, co z kolei dalej prowadzi do szybkiego ich uszkodzenia. Jeśli chcą Państwo, by Wasze płytki przez lata prezentowały się pięknie, warto zwrócić uwagę na klasę ścieralności PEI określaną od 2 - 4. Te z symbolem 2 lub 3 nadają się do pomieszczeń, w których chodzimy bez obuwia, te z symbolem 4 tam, gdzie nosimy twarde obuwie i gdzie podłoga jest bardziej narażona na ścieranie. 

 

Kolejną z ważnych rzeczy jest antypoślizg, który jest szczególnie ważny, jeśli w grę wchodzą pomieszczenia narażone na dużą wilgotność. Tutaj muszą Państwo zwrócić uwagę na symbol R. Im on wyższy, tym antypoślizgowość większa, ale jednocześnie i większy problem z utrzymaniem danych płytek w czystości. Zanim zdecydują się Państwo na konkretny model, zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu, w celu dobrania odpowiedniego parametru do konkretnego rozwiązania w Państwa przestrzeniach.

 

I następną z ważnych rzeczy jest na pewno nasiąkliwość płytek drewnopodobnych. co ma szczególne znaczenie dla pomieszczeń o zwiększonej wilgotności powietrza. Współczynnik nasiąkliwości oznaczony jest symbolem E i określany jest on w procentach. Na suchych ścianach sprawdzi się nasiąkliwość do 10%, na suchych podłogach 6%, a w wilgotnych pomieszczeniach nie większa niż 3%. 

 

W ofercie naszego sklepu z całą pewnością każdy z Państwa znajdzie dla siebie takie rozwiązania, które okażą się być najlepszymi z możliwych.  Szeroka oferta i atrakcyjna cena to główne powody, dla których na pewno warto robić zakupy właśnie w naszym sklepie. Zapraszamy.